Darel Rutherford

Kendi kendine milyoner olmayı başarmış konuşmacı, yaşam koçu, seminer sunucusu olarak on kitabın yazarıdır; bu kitaplardan en ünlüleri: “To God Or As God” (Evren Daima Evet Der), “Being Solution” (Çözüm Olmak), “So Why Aren’t You Rich” (Neden Zengin Değilsiniz?) ve “To Be Attitudes: Using The Power God Used To Create The Universe (İnancın Gücü).

Darel’ın “Stressiz Başarı”, “Hayatınızı Yönetin” ve “Ayda Milyon Dolarlık Varoluş” seminerleri binlerce kişinin süper başarılı hale gelmek adına olağan kabul edilen stres ve çabaları eleyerek gerçek amaçlarının farkına varmasını sağlamıştır.

Kitaptaki fikirler, maddi yönden varlıklı insanlardan ilham alınarak yazılmıştır. Altı ay süren “Hayatınızı Yönetin” semineri başkalarına ilham verip hayallerinin farkına varmalarını sağlarken bolluk-bereketi hayatımıza çekebileceğimiz gerçeğini yaşatmaktadır.

Kitaplarında, bu insanların başarıyı ve zenginliği kolaylık, neşe ve doyum içinde hayatlarına nasıl çekebildiklerini öğrenirken elde ettikleri muazzam sonuçlar ve yöntemler yer almaktadır. Ayrıca, kitaplarında adı geçen tüm sağlıklı ve mutlu ilişkiler pek az insanın zenginliğe ulaşma yolunda mümkün kabul ettikleri türdendir.

Darel, insanlara daha iyi bir yaşam arzusu içinde yanıp tutuşan güçlü ve üretken dönüştürücüler haline gelmeleri yolunda esin vermekte ve dünyayı değiştirme misyonunda hiç de çekingen davranmayarak kitapları, rehberlik programı, seminerleri ile onlara kendileri ve başkaları için başarıyı kolay yoldan nasıl açığa çıkaracaklarını göstermektedir.

Kişisel gelişim uzmanlarından Darel Rutherford'un yayınevimizden çıkmış olan kitapları;

Çözüm Sizsiniz,
İnancın Gücü
Evren Daima Evet Der

Gösterilen sonuç sayısı: 3