1 Gek Çabçu

17.00 

“Her ne olursa olsun bize verilen ömrü keyifle, neşeyle, şükürle tamamlamalı, ona değer katmalı ve ne kadar kıymetli olduğumuzu anlamalıyız…” Bu kitap, hem fiziki hem manevi yönden hızla bozulan dünyamızda, hayatımızı biraz daha yaşanılır kılma çabasından yola çıktı.

Stokta yok

Stok kodu: 978-9944-106-77-1 Kategoriler:
Açıklama

“Her ne olursa olsun bize verilen ömrü keyifle, neşeyle, şükürle tamamlamalı, ona değer katmalı ve ne kadar kıymetli olduğumuzu anlamalıyız…”

Bu kitap,

hem fiziki hem manevi yönden hızla bozulan dünyamızda,

hayatımızı biraz daha yaşanılır kılma

çabasından yola çıktı.

Ve ben öğrendiklerimi

kendi içselliğimde deneyimlerimle harmanlayarak

size sunmak istedim.

…İlişki, Enerji, Korku, Olay,

Güç, Çözüm,

Ruh, Alışkanlık,

İnanç, Sebep-Sonuç,

Yargı, Sabır,

Eşitlik, Sevgi, Mutluluk…

 

 

Yazar: İlknur Levent

Kitap Adı: 1 GEK ÇABÇU

Türü: Roman

Sayfa: 90

ISBN: 978-9944-106-77-1

Marka

Marka

İlknur Levent

Yazar Ilknur LeventAnkara’da doğdu. İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Basın kuruluşlarında editörlük ve yayın yönetmenliği yaptı ve pek çok özel projeye imzasını attı (BU Yayınevi, İnkılap, Morpa, Milliyet, CNN Türk). Yayınlanmış eğitim içerikli kitapları, kısa film senaryoları, “İki Kedim Bir Ben Bir De Sen” adlı şiir kitabı ve “1 GEK ÇABÇU” (Bir Gün Evrenin Kapısını Çaldım Anahtarı Bendeymiş Çok Utandım) adlı kişisel gelişim kitabı bulunmakta. Şifa ve ruhsal gelişime olan ilgisinin ardından, 2000 yılında hocası Galip Kemal Akkavuk’un kendini tanıma, farkındalık ve şifa çalışmalarına katıldı ve onunla birlikte 7 sene bio enerji uygulamaları yaptı ve halen kendisi devam etmekte. Aynı dönemde kristallerin mucizevi gücüyle tanıştı. Gemoloji, Kuantum Düşünce Teknikleri, Kişilik Psikolojisi, Feng Shuı, Meditasyon, Masaj Teknikleri konularında aldığı eğitimlerin ardından öğrendiklerini içsel özellikleriyle birleştirdi. Renklerin, kristallerin ve fosforun etkisini birleştirerek yaptığı resimleri çok çeşitli çalışmalarda kullanmaktadır. Kendi geliştirdiği “Yaşam Arınması” adı altında uygulamalarını yapmakta ve hayatına ışık tuttuğu insanların sevgisiyle güçlenerek yoluna devam etmektedir. www.kristalbioenerji.com www.ilknurlevent.com ilknurlvnt@gmail.com
Yazar Ilknur Levent