8 Haftada Yeni Sen

40.00 

Bu kitapta, sağlıklı gıdaların aslında marketlerde bulunamayan, ulaşılmaz hatta telaffuzu bile zor, tatsız, sıkıcı şeyler olduğuna dair önyargılarımızı yıkacağız. Hem doğru beslenip hem de damak tadımızdan vazgeçmemenin ve ne olursa olsun asla aç kalmamanın mümkün olduğunu göreceğiz.

Stok kodu: 978-9944-106-62-7 Kategoriler: Etiketler: , , , , ,
Açıklama

“YETEEEEER! Artık Diyet Yapmak İstemiyorum!” adlı kitabımdan sonra Tony’le düşünmeye başladık, bize ulaşamayan insanlara başka nasıl yardımcı olabiliriz diye…

“Öyle bir kitap yapalım ki: Hayatları değişsin… Sağlıkları değişsin… Vücutları değişsin…”

Nasıl mı olacak diyorsunuz? Bu kitap sayesinde…

8 hafta sizlerle beraber olacağız… Günlük beslenme menüleri, her hafta yapılması gereken spor reçeteleri, alışveriş listeleri, motivasyon veren bilgiler, tutabileceğiniz bir günlük ve daha neler neler…

Bedenimize çöplük gibi davranıyoruz. Sonra da şaşırıyoruz!..

“Neden yağlandık?”, “Neden göbek çıktı?”, “Neden kas kaybettik ve her tarafımız sallanıyor?”, “Neden diyabet olduk?”, “Hipertansiyon nereden çıktı?”, “Neden hep grip veya nezle oluyoruz?”, “Nereden çıktı bu kanser?

Her şey beslenmeyle başlar ve ALIŞILAGELMİŞ BÜTÜN DİYETLER BAŞARISIZDIR!

Unutmayın!

“Hızlı” fikrinden uzaklaşmadığınız sürece kilo verme konusunda başarılı olamayacaksınız. Kolay ve çabuk yöntemler aramaktan vazgeçin. Bedeninize zararlı kimyasallar sokmaktan, gereksiz ilaçlar almaktan ve kendinizi açlığa mahkum etmekten vazgeçin. Doğru beslenin. Veeee SPOR yapın….

Kaslarının aşağı yukarı tümünü kaybetmiş bir canlı haline geldik.

Yani artık spor MEC-BU-Rİ!

Doğru SPOR için yalnızca 30 dakika yeterli ve herkesin bir 30 dakikası vardır.

Haydi artık biraz rahatlama zamanı…

Akışa güvenin, başaracaksınız.

Her şey çok güzel olacak!.. HAZIR MISINIZ?

Bu kitapta, sağlıklı gıdaların aslında marketlerde bulunamayan, ulaşılmaz hatta telaffuzu bile zor, tatsız, sıkıcı şeyler olduğuna dair önyargılarımızı yıkacağız. Hem doğru beslenip hem de damak tadımızdan vazgeçmemenin ve ne olursa olsun asla aç kalmamanın mümkün olduğunu göreceğiz.

 

Yazar: Karen Hill – Tony Hill

Kitap Adı: 8 Haftada Yeni Sen

Türü: Sağlık

ISBN: 978-9944-106-62-7

Yazar

Yazar

Karen Hill

Yazar-Karen-HillÜniversite eğitimi için Amerika’ya giden Karen Hill, politika eğitimi aldığı dönemde sağlıklı beslenme konusuna ilgi duymaya başladı. Ardından eş zamanlı olarak Politika’yla beraber ikinci bir dal olarak Pennsylvania Üniversitesinde beslenme ve fitness eğitimi aldı. Beslenme konusuna ilgisini uzmanlığa dönüştüren Karen Hill halen bütüncül beslenme danışmanlığı alanında çalışmalarına devam etmektedir. The Burn Fitness’ın kurucu ortağı olan Hill, fitness’ın mucize değil, disiplinli ve sabırlı bir çaba sonucunda oluşan “YAŞAM TARZI” nın harikalar yaratabileceğini ve bunda sağlıklı ve dengeli beslenmenin çok önemli bir rolü olduğunu savunuyor. Dale Carnegie Liderlik Okulu mezunu olan ve International Sports Medicine Association (ISMA) ve American Aerobic Association International (AAAI) tarafından fitness koçu sertifikası ve Sertifikalı Yaşam koçu olan Karen Hill aynı zamanda 20 yılı aşkın bir süredir bütünsel beslenme danışmanlığı ve bu alanda konuşmalar yapmaktadır. Akşam gazetesi, Hürriyet gazetesi ve pekçok dergi de röportajı yayınlanmış ve Saba Tümer dahil pek çok televizyon programına konuk olmuştur.
Yazar-Karen-Hill

Tony Hill

SYazar-Tony-Hillağlıklı Yaşam ve Fitness Koçu Tony Hill, herkesin kendi vücudunu bir tapınak gibi görüp değer vermesi gerektiğini savunuyor. 30 yılı aşkın zamadır spor ve fitness eğitmenliği yapan Hill, Amerika’da uzun yıllar orduda görev yapmış olmasının verdiği ilhamla TOUCHETM ve Extreme Fitness Boot Camps ve TK500 programlarını yaratmıştır. Amerika’da ve Türkiye’de pek çok ünlü ismin kişisel fitness ve beslenme koçluğunu yürütmektedir. Ocak 2014’de uzun zamandır beklenen Fitness DVD serisinin TK500’ün yaratıcısıdır. Aynı şekilde International Sports & Science Association (ISSA) tarafından sertifikalı fitness hocasıdır ve ISSA’nın TÜRKİYE Temsilcisidir. San Diego Charger Girls’ün de fitness hocalığını yapmıştır. Tony Hill fitness hocalığının yanında aynı zamanda motivasyonel konuşma programlarına da konuşmacı olarak katılmaktadır. Ayrıca pekçok kuruma özel wellness programları dizayn etmekte ve üst düzey yöneticiler için birebir sağlıklı yaşam ve fitness koçluğu yapmaktadır. The Burn Fitness ve The Composer Group International Entertainment Consultant şirketlerinin de kurucu ortağıdır. Bunun yanı sıra MTV Made, Fox Tv, NBC ve CNN gibi uluslararası kanallarda bilinen bir simadır.
Yazar-Tony-Hill

Hoşunuza gidebilir…