Adım Adım Huzur

30.00 

Bu kitap elimizdekilerin kıymetini bilmemiz, huzurun aslında yanı başımızda olduğunu görebilmemiz ve hissedebilmemiz için kaleme alındı. Nazan Çetin; yaşanmış hayatların yolculuğundan faydalanarak aile, dünya, insanlar, ilişkiler, hatta sağlıkla ilgili bilgilerini paylaşırken, tasavvufun huzurlu kollarında dünyayı sorgulamamızı hatta bir sonuca varmamızı sağlıyor.

Stok kodu: 978-9944-106-89-4 Kategoriler:
Markalar:Nazan Çetin
Açıklama

A’dan Z’ye Aile, İnanç, Hayat

Bu kitap elimizdekilerin kıymetini bilmemiz, huzurun aslında yanı başımızda olduğunu görebilmemiz ve hissedebilmemiz için kaleme alındı.

Nazan Çetin; yaşanmış hayatların yolculuğundan faydalanarak aile, dünya, insanlar, ilişkiler, hatta sağlıkla ilgili bilgilerini paylaşırken, tasavvufun huzurlu kollarında dünyayı sorgulamamızı hatta bir sonuca varmamızı sağlıyor.

Adım Adım Huzur; duaların gücünü, huzurda olmanın getirdiği huzuru keşfedebilmemiz için birbirinden bağımsız gibi görünen ama aynı hayat gibi birbirine bağlı yazılarıyla ufkumuzu açmamız için bize yoldaşlık ediyor.

Şimdi tam zamanı, az sonra değil, yarın değil, dem bu demdir.

Huzur için yürü, adımlarında soluk al. Haydi!

 

Yazar: Nazan Çetin

Kitap Adı: Adım Adım Huzur

Türü: Kişisel Gelişim

Sayfa: 240

ISBN: 978-9944-106-89-4

Marka

Marka

Nazan Çetin

Nazan Çetin1967 yılında Amerika’da doğdu. İlkokulu Şişli Terakki Lisesi’nde okudu. 1986’da Avusturya Lisesi Ticaret bölümünü bitirdi. Gençlik yılları boyunca çok sevdiği bale ve koro çalışmalarına hiç aksatmadan devam etti. Ancak o zamanlar bu sanat dalları çevre tarafından geçerli bir meslek olarak görülmediğinden konservatuvar yerine İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ne devam etti. Üniversite de okurken iş hayatına atıldı. Bir süre çeşitli iş kollarında çalıştıktan sonra, iki sene boyunca dikiş ve kalıp üzerine eğitim alıp tekstil sektörüne geçti. 1997’de kızkardeşi ile ortak olup tekstil mümessilliği yaptı. 2006 yılından itibaren işini azaltıp, eşi ile birlikte, sağlıklı, dengeli beslenme ve yaşama, anti-aging (yaşlanmamak) değil ama well-aging (iyi yaşlanmak) ve apiterapi (arı ürünleri ile tedavi) konularında araştırmalar yaptı, eğitim aldı ve kendini geliştirmeye çalıştı. Çocukluğundan beri hedefi, olgunluk yaşına gelince “yazmak” olan Nazan Çetin evli ve iki çocuk annesidir.
Nazan Çetin