Çözüm Sizsiniz

40.00 

Kişisel gelişim uzmanlığının üstadı, milyonlarca yaşama dokunan, insanların kendi hayatlarında olağanüstü değişimler yaratabilmesinin yolunu açan Darel Rutherford, Çözüm Sizsiniz kitabıyla okurlarının tüm arzularına ulaşabilmeleri için geçmeleri gereken yolları adım adım aktarıyor.

Stok kodu: 978-605-9624-28-2 Kategoriler:
Açıklama

“Siz bir kutunun içinde yaşıyorsunuz ve ben size bu kutudan nasıl çıkılacağının yolunu göstermeyi teklif ediyorum.”

“Her alanda mükemmel bir hayat, hepimizin ‘özünden’ hakkıdır ve inanan herkes için mümkündür.” Esra Banguoğlu Oğut

“ASLA ‘Bu kitap hayatınızı değiştirecek,’ demiyorum çünkü hayatınızı değiştirecek olan sizlersiniz.” Aykut Oğut

“Size, kim olacağınızı seçme yeteneğinizin arkasında tüm evrenin gücünün durduğunu söylemiştim.”

Kişisel gelişim uzmanlığının üstadı, milyonlarca yaşama dokunan, insanların kendi hayatlarında olağanüstü değişimler yaratabilmesinin yolunu açan Darel Rutherford, Çözüm Sizsiniz kitabıyla okurlarının tüm arzularına ulaşabilmeleri için geçmeleri gereken yolları adım adım aktarıyor.

Bu kitap bir başucu kitabından çok daha öte… Yazılanlar; gerçek gücünüzü unuttuğunuz ve sıkışmış hissettiğiniz her anda size potansiyelinizi tekrar tekrar hatırlatacak, sizi destekleyecek ve asla pes etmeyecek yakın bir dostunuzun sizinle konuştuğu etkisini yaratıyor. Ve tüm bu konuşma özünde çok önemli bir prensibe dayanıyor; hayattaki ruhsal yolculuğunuz kim olduğunuzu bulmakla ilgilidir.

Sorunlarınız karşısında kim olduğunuzu seçmeye hazırlanın! Arzu ettiğiniz yaşam çok yakınınızda.

Çözüm Sizsiniz bunu size kanıtlayacak.

Yazar: Darel Rutherford

Kitap Adı: Çözüm Sizsiniz

Türü: Kişisel Gelişim

Sayfa: 320

ISBN: 978-605-9624-28-2

Marka

Marka

Darel Rutherford

Darel Rutherford Kendi kendine milyoner olmayı başarmış konuşmacı, yaşam koçu, seminer sunucusu olarak on kitabın yazarıdır; bu kitaplardan en ünlüleri: “To God Or As God” (Evren Daima Evet Der), “Being Solution” (Çözüm Olmak), “So Why Aren’t You Rich” (Neden Zengin Değilsiniz?) ve “To Be Attitudes: Using The Power God Used To Create The Universe (İnancın Gücü).   Darel’ın “Stressiz Başarı”, “Hayatınızı Yönetin” ve “Ayda Milyon Dolarlık Varoluş” seminerleri binlerce kişinin süper başarılı hale gelmek adına olağan kabul edilen stres ve çabaları eleyerek gerçek amaçlarının farkına varmasını sağlamıştır.   Kitaptaki fikirler, maddi yönden varlıklı insanlardan ilham alınarak yazılmıştır. Altı ay süren “Hayatınızı Yönetin” semineri başkalarına ilham verip hayallerinin farkına varmalarını sağlarken bolluk-bereketi hayatımıza çekebileceğimiz gerçeğini yaşatmaktadır.   Kitaplarında, bu insanların başarıyı ve zenginliği kolaylık, neşe ve doyum içinde hayatlarına nasıl çekebildiklerini öğrenirken elde ettikleri muazzam sonuçlar ve yöntemler yer almaktadır. Ayrıca, kitaplarında adı geçen tüm sağlıklı ve mutlu ilişkiler pek az insanın zenginliğe ulaşma yolunda mümkün kabul ettikleri türdendir. Darel, insanlara daha iyi bir yaşam arzusu içinde yanıp tutuşan güçlü ve üretken dönüştürücüler haline gelmeleri yolunda esin vermekte ve dünyayı değiştirme misyonunda hiç de çekingen davranmayarak kitapları, rehberlik programı, seminerleri ile onlara kendileri ve başkaları için başarıyı kolay yoldan nasıl açığa çıkaracaklarını göstermektedir. Kişisel gelişim uzmanlarından Darel Rutherford'un yayınevimizden çıkmış olan kitapları; Çözüm Sizsiniz, İnancın Gücü Evren Daima Evet Der
Darel Rutherford

Hoşunuza gidebilir…