Fitness

30.00 

Bu kitabı okuyan herkese sesleniyorum: Hayatı Seçin! Umarım bu kitabı okurken, bedenimizin hayatla ilişkisinin nasıl da sade olduğunu fark edersiniz. Tanrı bize bu makineyi özenle korumamız ve beslememiz için vermiştir. Bu kitap size bu makineyi yeniden inşa etme konusunda yardımcı olacaktır. Size, üzerine muhteşem bir hayat ve sağlıklı bir beden inşa etmeniz için sağlam bir temel sunacaktır.

Yazarlar:Tony Hill
Stok kodu: 978-9944-106-86-3 Kategoriler:
Açıklama

Bu kitabı okuyan herkese sesleniyorum: HAYATI SEÇİN!

Umarım bu kitabı okurken, bedenimizin hayatla ilişkisinin nasıl da sade olduğunu fark edersiniz. Tanrı bize bu makineyi özenle korumamız ve beslememiz için vermiştir. Bu kitap size bu makineyi yeniden inşa etme konusunda yardımcı olacaktır. Size, üzerine muhteşem bir hayat ve sağlıklı bir beden inşa etmeniz için sağlam bir temel sunacaktır. Umarım Tanrı yanınızda olur ve size, yeni biri olmaya karar vermeniz için gerekli bilgeliği ve cesareti verir.

I say to you all who read this book: CHOOSE LIFE.

I hope that through this book you can know and understand how simple the body is in relation to life itself. God has given us this vehicle to care for and to nourish. This book will help and assist you in rebuilding the vehicle, giving you a more solid foundation so that you can began to build a wonderful life and healthy body. Thank you for all your support and May the grace of God be upon you and give you the wisdom and the courage to decide to make that change toward a new and better you.

 

Hayatını değiştir… Sağlığını değiştir…
Change your life… Change your health.

 

Yazar: Tony Hill

Kitap Adı: Fitness – Vücut Geliştirmek Ağır Kaldırmak Değildir

Türü: Sağlık – Spor

Sayfa: 96

ISBN: 978-9944-106-86-3

Yazar

Yazar

Tony Hill

SYazar-Tony-Hillağlıklı Yaşam ve Fitness Koçu Tony Hill, herkesin kendi vücudunu bir tapınak gibi görüp değer vermesi gerektiğini savunuyor. 30 yılı aşkın zamadır spor ve fitness eğitmenliği yapan Hill, Amerika’da uzun yıllar orduda görev yapmış olmasının verdiği ilhamla TOUCHETM ve Extreme Fitness Boot Camps ve TK500 programlarını yaratmıştır. Amerika’da ve Türkiye’de pek çok ünlü ismin kişisel fitness ve beslenme koçluğunu yürütmektedir. Ocak 2014’de uzun zamandır beklenen Fitness DVD serisinin TK500’ün yaratıcısıdır. Aynı şekilde International Sports & Science Association (ISSA) tarafından sertifikalı fitness hocasıdır ve ISSA’nın TÜRKİYE Temsilcisidir. San Diego Charger Girls’ün de fitness hocalığını yapmıştır. Tony Hill fitness hocalığının yanında aynı zamanda motivasyonel konuşma programlarına da konuşmacı olarak katılmaktadır. Ayrıca pekçok kuruma özel wellness programları dizayn etmekte ve üst düzey yöneticiler için birebir sağlıklı yaşam ve fitness koçluğu yapmaktadır. The Burn Fitness ve The Composer Group International Entertainment Consultant şirketlerinin de kurucu ortağıdır. Bunun yanı sıra MTV Made, Fox Tv, NBC ve CNN gibi uluslararası kanallarda bilinen bir simadır.
Yazar-Tony-Hill

Hoşunuza gidebilir…