Kadın Olmak

27.00 

İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın, tüm kadınları kendilerini tam olduğu gibi derinden ve tamamen sevmeye ve kabul etmeye, kurban rolü yerine kahraman rolü oynamaya davet ediyor.

Yazarlar:Hande Akın
Stok kodu: 978-9944-106-59-7 Kategoriler: Etiketler: , ,
Açıklama

Bilmiyorum nasıl bir kadınım ben. Kadın mıyım ben?
Kadın olarak nitelenmek ayıp değil mi?
Kızım ben! Kız mıyım? Genç bir kız mıyım?
Genç bir kadın mıyım? Kimim ben?
Neyim ben?

Kadın Olmak kitabı ile tüm kadınların ve erkeklerin içindeki eril ve dişil enerjinin dengelenmesine, kadın-erkek ilişkilerinin şifalanmasına niyet ediyorum.

Her kadın içindeki küçük kızla buluşsun…

Kadın olmaktan mutlu ve memnun olsun… Kadın bedeninde olmayı sevsin… Yaşamını sınırlandıran tüm duygu, korku ve inançlardan özgürleşsin… İhtiyaç duyulan sadece yüzleşme cesareti, değişim kararlılığı ve yük yaratan her türlü duygudan özgürleşme isteğidir. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeniden İNSAN olmak KADIN Olmak

AŞK Olmak.

Ve de öyledir…

İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın, tüm kadınları kendilerini tam olduğu gibi derinden ve tamamen sevmeye ve kabul etmeye, kurban rolü yerine kahraman rolü oynamaya davet ediyor.

Hadi gelin kendi değerimizi kendimizin bilmesine ve önce kendimizi ardından tüm kadınları şifalandırmaya niyet edelim. Bu niyeti en güzelinden gerçekleştirelim.

Yazar: Hande Akın
Kitap Adı: Kadın Olmak
Türü: Kişisel Gelişim
ISBN: 978-9944-106-59-7

Yazar

Yazar

Hande Akın

Yazar Hande Akınİletişim & İlişki Uzmanı Hayat amacının; akışta kalarak neşeyle ve keyifle insanları desteklemek olduğunu keşfettiğinde; iletişim & ilişki uzmanı sıfatıyla bunu gerçekleştirebileceğini düşündü. Kendini bireylerin kişisel & ruhsal gelişimini destekleyerek gelişmeye ve geliştirmeye adadı. Birbirimizden öğrenerek, birbirimize destek vererek geliştiğimize, hepimizin birbirinden ilham aldığına ve her bireyin kendini şifalandırabileceğine inanıyor. “Ben zamanı” sloganından hareketle koşulsuz sevgi ve BİRlik bilincini kendi gelişimi ve toplum sağlığı için misyon ve vizyon edinmiştir. Bu vizyonu; herkesin bilincine ulaştırmak üzere, kişisel & ruhsal gelişime dair eğitimler, seminerler, workshoplar vererek ve uzman eğitmenlerle “Ben zamanı” tatilleri düzenleyerek gerçekleştirmektedir. Kişinin ya da kurumun öncelikle “Ben zamanı” yaratarak sahip olduğu gücü hatırlamasını ve tam potansiyelini, hayallerini, kısacası kendini gerçekleştirmesini destekler. Kişinin gerçek “BEN”i keşfettikten sonra BİRlik farkındalığını, BİR olmayı deneyimlediğini deneyimlemiştir. Yaşamın her alanında MUTLULUK değerinin yaratılabileceğine inanır. 1977 İstanbul doğumlu, Kova burcu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Şişli Terakki Lisesi mezunudur. Yaşam koçluğu ile zihinsel dönüşüm & duygu boşaltım tekniklerini (EFT, Regresyon, Ezoterik şifa) harmanlayarak kendi özgün çalışmasını şifa niyetiyle paylaşmaktadır.
Yazar Hande Akın