Rüyanız Hayrolsun

25.00 

Televizyonlarda yaptığı ilginç rüya yorumları ve kendine has üslubuyla tanıyoruz Emine Akkaya’yı. Sadece rüya yorumlamıyordu tabii, önsezileri ve medyumluğu onun insanların ruhuna dokunmasını da sağlıyordu. O yüzden sevildi, benimsendi. Şimdi rüyalarınıza bir adım daha yaklaşarak elinizdeki kitaba ulaştı yorumları. Rüyanız Hayrolsun, Emine Akkaya’nın rüya sembollerini yazdığı ilk kitabı.

Stokta yok

Stok kodu: 978-9944-106-98-6 Kategoriler:
Markalar:Emine Akkaya
Açıklama

NEDEN RÜYA GÖRÜRÜZ?

NEDEN RÜYA YORUMLARIZ?

RÜYA ÇEŞİTLERİ

RÜYA YORUMLARI

RÜYA GÜNLÜĞÜ

Televizyonlarda yaptığı ilginç rüya yorumları ve kendine has üslubuyla tanıyoruz Emine Akkaya’yı. Sadece rüya yorumlamıyordu tabii, önsezileri ve medyumluğu onun insanların ruhuna dokunmasını da sağlıyordu. O yüzden sevildi, benimsendi.

Şimdi rüyalarınıza bir adım daha yaklaşarak elinizdeki kitaba ulaştı yorumları. Rüyanız Hayrolsun, Emine Akkaya’nın rüya sembollerini yazdığı ilk kitabı.

Sıkıntıyla uyandığınız bir gün de, mutlu uyandığınız bir gün de rüyanızdaki renklerin, objelerin ne anlama geldiğini Emine Akkkaya’nın yorumlarıyla öğrenebileceksiniz.
E o zaman Rüyanız Hayrolsun…

 

Yazar: EMİNE AKKAYA

Kitap Adı: RÜYANIZ HAYROLSUN

Türü: Rüya / Gizli İlimler

Sayfa: 200

ISBN: 978-9944-106-98-6

Marka

Marka

Emine Akkaya

Yazar Emine Akkaya1976 yılında Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde doğdu. Babasını üç, annesini on iki yaşında kaybetti. Annesinin ölümünü, trafik kazasından bir gün önce rüyasında gördü ve bir daha annesi onu hiç terk etmedi. Önsezileriyle rüya yorumlamaya başladı. Yıllar içinde medyumlukta profesyonelleşti. Çeşitli televizyon kanallarında rüya yorumcusu olarak programlar yaptı. Oğlu Yağız Baran ile İstanbul’da yaşamaktadır.