Yakın İlişki

40.00 

Bu kitap; herkesin içinde farklı oranlarda bulunan bu enerjileri uyandırmanın, iki cins arasındaki manyetik çekimin yolunu açmanın, birlikteliklerde gerçek yakınlığı yakalamanın sırlarını veriyor ve yepyeni bir ilişki modeli sunuyor.

SKU: 978-9944-106-94-8 Category:
Markalar:David Deida
Description

Sanki bir şeyler olmuş da dünyanın büyüsü kaçmış gibi mi? Hayatın gerçekten ‘hayat dolu’, aşkın hayalini kurduğunuz kadar büyük, sevginin sınırsız ve sımsıcak, ilişkilerin yakınlık duygusuyla yaşanması için başka şeylere mi ihtiyaç var?

Belki de tek ihtiyacımız yeniden kadın ve erkek olabilmek. Cinsel özümüzü uyandırmak, içimizdeki kadın ve erkekle tanışmak. Sahip olduğumuz enerjinin Dişil ve Eril yönlerini ortaya çıkarıp hayatı zenginleştirmek ve bizi tamamlayacak olan o diğer kişiyi kendimize çekebilmek…

Dişiliğin ışık saçan çekiciliğivahşi, hareketli, yaratıcı yönü, yaşamı yeniden üretebilme yeteneği…

Eril enerjinin gücü, tutkusumücadele kararlılığı ve odaklanma yeteneği…

Bu kitap; herkesin içinde farklı oranlarda bulunan bu enerjileri uyandırmanın, iki cins arasındaki manyetik çekimin yolunu açmanın, birlikteliklerde gerçek yakınlığı yakalamanın sırlarını veriyor ve yepyeni bir ilişki modeli sunuyor.

Kişisel gelişim ve yakın ilişkiler alanında tüm dünyada yankılar uyandıran çalışmalara imza atan terapist ve cinsel evrim uzmanı David Deida’dan;

Erkekler ve kadınlar ne ister bir türlü çözemeyenlere,

Kendi dişil veya eril enerjisini bastırdığı için arzuladığı tipte kadın veya erkeklerle karşılaşmayanlara,

İçinde bulunduğu dünyayla, doğayla ve yaşadığı yerlerle daha ilham verici bir ilişki kurmak isteyenlere,

Aşkı, sevgiyi ve cinselliği coşkuyla yaşamak isteyenlere, BENZERSİZ BİR REHBER…

Yazar: DAVID DEIDA

Kitap Adı: YAKIN İLİŞKİ

Türü: CİNSELLİK / KİŞİSEL GELİŞİM

Sayfa: 312

ISBN: 978-9944-106-94-8

Marka

Marka

David Deida

David DeidaDavid Deida kişisel gelişim ve yakın ilişkiler alanında yaptığı dönüştürücü çalışmalarıyla uluslararası bir üne sahiptir. Psikobiyoloji, cinsel evrim ve teorik nörolojik bilim dalında lisans yapmıştır. Ayrıca hatha yoga, tai chi, meditasyon ve tantra gibi geleneksel öğretilerle ilgili de 20 yılı aşkın bir eğitime sahiptir. Kaliforniya Üniversitesi, Tıp Fakültesi, San Diego; Kaliforniya Üniversitesi, Santa Cruz; San Jose State Üniversitesi; Lexington Enstitüsü, Boston ve Paris, Fransa, Ecole Polytechnique’de eğitim vermiş ve çalışmalar yürütmüştür. David olağanüstü bir öğretmendir. Radyo ve televizyon programlarına katılmıştır. Çalışmaları bilimsel alanların yanı sıra popüler gazetelerde ve kitaplarda yayınlanmıştır. Ayrıca ses ve video kayıtları da bulunmaktadır. David sık sık seyahat ederek rehabilite merkezlerindeki doktor ve danışmanlara seminerler düzenlemektedir. Bunun yanı sıra bekâr kadın ve erkekler veya çiftler için atölye çalışmalarına devam etmektedir.
David Deida