Yaşamın Nefesi

27.00 

Dr. Şuayip Dağıstanlı kendi kabuğunu kırıp anavatanından kaçarcasına giderken kendi devrimini yapmıştı, adım adım ilerledi. Bir şehirden bir köye, bir köyden metropole, sonra Avrupa’ya en son kendi tapınağına, gönül mabedine ulaştı.

Stok kodu: 978-9944-106-99-3 Kategoriler:
Açıklama

İçindeki melodiyi dinle…
Bu kitabın hayatını değiştirebileceğini, aslında kendi hayatını

değiştirebileceğini biliyor musun…

Yaşamın Nefesi, ne gelişim kitabı ne de bir roman, Şuayip Dağıstanlı’nın özgeçmiş senfonisi. Melodisini dinleyen bir insanın kendini var edişi. Aslında insan yaşamının bir yansıması. İnsanın yansıması. Deneyimlerin yansıması, yani dünyanın yansıması.

Dr. Şuayip Dağıstanlı kendi kabuğunu kırıp anavatanından kaçarcasına giderken kendi devrimini yapmıştı, adım adım ilerledi. Bir şehirden bir köye, bir köyden metropole, sonra Avrupa’ya en son kendi tapınağına, gönül mabedine ulaştı.

Korku cebinde, umut yanı başındaydı. Durmaksızın düştü kalktı ve kendini keşfettikten sonra şifalı ellerini insanlara uzattı. Dünyadan aldığını dünyaya verdi.

Bu kitabı neden okumalıyız? Samimi, sıcacık cümlelere dalıp ne olduğunu anlamadan etrafa bakacak ve tam bu yüzden okurken değişmeye, evrilmeye başlayacaksınız.

Hazırsan, macera başlıyor…

Yazar: ŞUAYİP DAĞISTANLI

Kitap Adı: YAŞAMIN NEFESİ

Türü: ANLATI/ BİYOGRAFİ

Sayfa: 224

ISBN: 978-9944-106-99-3

Marka

Marka

Şuayip Dağıstanlı

Şuayip DağıstanlıDr. Şuayip Dağıstanlı, 26 Ağustos 1969’da Dağıstan’ın başkenti Mahaçkale’de doğdu. İlkokulu doğduğu Hindah köyünde, ortaokulu Babayurt kasabasında yatılı olarak okudu. Liseye Mahaçkale’de başladı, Kahib’de bitirdi. Liseden sonra Dağıstan Devlet Pedagoji Üniversitesi’nde (1986-1992) öğrenim gördü. 1989’da geçirdiği kazada bedeninin büyük bölümü felç oldu. Hastalık sırasında ‘kendi kendine tedavi’ yöntemini uygulayarak felçten kurtuldu. O günden sonra hayat felsefesi ve dünyaya bakışı değişti. Kendi kendin iyileştirmedeki başarısı Rusya’daki bilimadamları ve doktorların dikkatini çekti. Onların maddi ve manevi yardımlarıyla Moskova’da ve Kiev’de Alternatif Tıp üzerine eğitim gördü. Daha sonra 1991’de Kuzey Kafkasya’da ilk ezoterik bilim merkezinin kurucusu oldu. 1996’da Moskova’da Birleşmiş Milletler ve UNESCO tarafından kurulan komisyonca verilen ‘Alternatif Tıp İlimleri Doktoru’ ünvanını kazandı. İlk kitabı Biyoenerji ve Alternatif Tıp dört baskı yaptı. Dr. Şuayip Dağıstanlı, bu kitabında okurlarına, kendilerine uygulayabilecekleri, doğal yöntemlerle sağlıklı bir yaşamın ipuçlarını vermektedir. 2010 yılında, “Biyoenerji Siz de Bir Simurg’sunuz” adlı ikinci kitabı yayımlandı. Dr. Dağıstanlı, 1992’den başlayarak çeşitli merkezlerde ve hastanelerde görev aldı. 1997’de İstanbul’da kurduğu Şua Biyoenerji Merkezi’nde çalışmalarını sürdürdü. 2002-2003 yılları arasında Prag’da Radio Free Europe-Radio Liberty’de gazeteci-spiker olarak görev yaptı. Daha sonra yeniden Türkiye’ye döndü. Şimdi Suadiye’de kurduğu Şua Human Academy’de çalışmalarını sürdürmekte, biyoenerji, akupunktur, ayurverda, şiatsu, Kirlian Fotoğrafçılığı gibi otuza yakın tedavi ve tanı yöntemi uygulamaktadır. Türkiye’deki ve başka ülkelerdeki çeşitli dernek ve kuruluşlarda, kendini programlama, psikolojik denge idmanı, içimizdeki enerjiyi pozitif yönde kullanarak kendini geliştirme, hayattaki görevimizin farkına varma gibi insanın kendisini aşması ve çevresinden aldığı titreşimler yoluyla dünyayla bütünleşmesi konulu konferanslar, seminerler vermektedir. Yüzlerce televizyon ve radyo programına katılmıştır. Mesleğinin yanı sıra, müzik, dans, resim gibi çeşitli sanat dallarında çalışmaları vardır. www.shuacentre.com
Şuayip Dağıstanlı

Hoşunuza gidebilir…