Yeni Sen Günlüğü

30.00 

‘Yeni Sen Günlüğü’nde 8 hafta sizlerle beraber olacağım… Kısacası 8 hafta sonunda; ‘Yeni ve Sağlıklı YAŞAM TARZI’na merhaba diyeceğiz.

Stok kodu: 978-9944-106-82-5 Kategoriler:
Markalar:Karen Hill
Açıklama

‘Yeni Sen Günlüğü’nde 8 hafta sizlerle beraber olacağım… Kısacası 8 hafta sonunda; ‘Yeni ve Sağlıklı YAŞAM TARZI’na merhaba diyeceğiz.

Hazır mısınız?
Hayatını değiştir…
Sağlığını değiştir…

TK500 FITNESS DVD HEDİYELİ

+500 KALORİ YAKARAK SIKILAŞIN

 

Yazar: Karen Hill

Kitap Adı: Yeni Sen Günlüğü

Türü: Ajanda-Sağlık

ISBN: 978-9944-106-82-5

Marka

Marka

Karen Hill

Yazar-Karen-HillÜniversite eğitimi için Amerika’ya giden Karen Hill, politika eğitimi aldığı dönemde sağlıklı beslenme konusuna ilgi duymaya başladı. Ardından eş zamanlı olarak Politika’yla beraber ikinci bir dal olarak Pennsylvania Üniversitesinde beslenme ve fitness eğitimi aldı. Beslenme konusuna ilgisini uzmanlığa dönüştüren Karen Hill halen bütüncül beslenme danışmanlığı alanında çalışmalarına devam etmektedir. The Burn Fitness’ın kurucu ortağı olan Hill, fitness’ın mucize değil, disiplinli ve sabırlı bir çaba sonucunda oluşan “YAŞAM TARZI” nın harikalar yaratabileceğini ve bunda sağlıklı ve dengeli beslenmenin çok önemli bir rolü olduğunu savunuyor. Dale Carnegie Liderlik Okulu mezunu olan ve International Sports Medicine Association (ISMA) ve American Aerobic Association International (AAAI) tarafından fitness koçu sertifikası ve Sertifikalı Yaşam koçu olan Karen Hill aynı zamanda 20 yılı aşkın bir süredir bütünsel beslenme danışmanlığı ve bu alanda konuşmalar yapmaktadır. Akşam gazetesi, Hürriyet gazetesi ve pekçok dergi de röportajı yayınlanmış ve Saba Tümer dahil pek çok televizyon programına konuk olmuştur.
Yazar-Karen-Hill