Andromedalı

220.00 

Nora Gülüm Erdinç imzalı Andromedalı insanlığın en önemli gizemlerinden biriyle; dünya dışı yaşamla ilgili sarsıcı bir roman.

Stok kodu: 978-605-9624-57-2 Kategoriler: , , Etiketler: , , ,
Nora Gülüm Erdinç
Açıklama

“Konuşmayı kesip Duru’nun kaşlarının arasındaki kısma işaret parmağı ile dokundu. Adamın dokunuşuyla birlikte garip bir enerji bedenini doldurdu ve zihninde bazı görüntüler belirmeye başladı. Dünya’yı gördü; oldukça sakin gözüküyordu mavi gezegen… Derken bu sakinlik bozulmaya başladı. Kasırgalar, fırtınalar, seller, depremler, yangınlar, salgın hastalıklar sırasıyla geldi. Bazı ülkeler sular altında kalıyordu. İnsanlar can havliyle kaçışıyordu. Duru’nun gözleri doldu. Göğsü daraldı ve kalbi sıkıştı. Nefesi ağırlaştı. Ama sonra bir anda yepyeni bir dünya görmeye başladı. Ağaçlar, denizler, okyanuslar hepsi yenilenmiş gibiydi. Sanki insanoğlu onları hiç kirletmemiş ve bozmamış gibiydiler… İnsanlar ise mutluydu ve sanki hiç kötülük yoktu. Az önce göğsü daralan, kalbi sıkışan Duru, yerini gülümseyen ve içi huzurla dolan Duru’ya bırakmıştı artık.”

Nora Gülüm Erdinç imzalı Andromedalı insanlığın en önemli gizemlerinden biriyle; dünya dışı yaşamla ilgili sarsıcı bir roman. Erdinç’in birden fazla zamanı birbirine bağlayan, gizem unsurunu yetkin bir biçimde kullanan güçlü kalemini okumak büyük şans.

Andromedalı, dünya dışı varlık ihtimalinin insanlık tarihini nasıl şekillendirebileceğine dair de değerli bir katkı sunmakta.

Ama hepsinden önemlisi, roman bugünün vakti çok az okurunun sürükleyicilik, öğrenme, yalın anlatım, tekrar tekrar okunma gibi tüm beklentilerini karşılayabilecek türde bir eser.

Sınırlarınızı aşmaya hazır mısınız?

O zaman, uzay yolculuğunun kapısı sizler için aralanıyor.

Bu gizemli, egzotik bilimkurgu serüvenini asla unutamayacaksınız!

 

Katkıda Bulunanlar

Yayın Yönetmeni: Derya Ayyıldız

Kapak Tasarımı: Aya Ajans

 

Özellikler

Cilt Bilgisi: Amerikan cilt

Kağıt Bilgisi: Özel kitap kağıdı 60 gr

Basım Tarihi: Nisan 2023

Basım Bilgisi: 1. Basım

Sayfa Sayısı: 328

Kitap Boyutları: 13,5 x 21 cm

Kitap Ağırlığı: 200 gr

ISBN No: 978-605-9624-57-2

Barkod No: 978-605-9624-57-2                                  

Etiket Fiyatı: 140.00 TL

Marka

Marka

Nora Gülüm Erdinç

12 Şubat 1988 tarihinde doğdu. Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuarında Batı Müziği-Piyano bölümünde dört yıl öğrenim gördü. Ön lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümünde, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde, ikinci lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi-Sosyoloji Bölümünde tamamladı. Bir psikolojik danışmanlık firmasında 8 yıl boyunca Araştırma ve Geliştirme Uzmanı olarak kurumsal firmalara, bireylere psikometrik testler ve envanterlerin tasarlanması, uygulanması konularında danışmanlık yaptı. Nora Gülüm Erdinç ICF-Forton Liderlik Koçluğu, İngiltere Meridyen Enerji Terapileri Derneğinden (The Guild of Energists-AMT) Enerji Uzmanlığı ve Eğitmenliği, Uzman Psikolog Kazım Yurdakul’dan NLP Uzmanlığı, Erhan Kolbaşı’ndan Dünya Dışı Temas Exo-Bilinç eğitimlerini aldı. Yuvaya Yolculuk Dergisi’nde makale yazarlığı yapmakta ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.
Nora Gülüm Erdinç
Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Andromedalı” için yorum yapan ilk kişi siz olun