Ben De Güzel Olmak İstiyorum

120.00 

Bu kitapta estetik ameliyatlar hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve estetik yaptıranların paylaştıkları hikâyeleri bulacaksınız.

Stok kodu: 978-9944-106-61-0 Kategoriler: Etiketler: , ,
Açıklama

Youtube’da videoları 3.500.000 kez izlenen, Google’da 194.000 kez aranan Altın Makas Ödüllü estetik cerrahtan yaşanmış değişim hikayeleri ve güzelleşme yöntemleri…

Estetik cerrahinin ve teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle, artık güzellik adına kendinizi tepeden tırnağa değiştirebilme, kusurlarınızdan kurtulabilme fırsatınız var.

…Burnumun güzel olmadığı, yüzümün değişik göründüğü resimleri tek tek silerdim. Birisinden hoşlandığımda ya da tanışmak istediğimde burnumu düşünerek çekingen davranıyordum. Benim için mutluluğun anlamı burnumun güzelliğinde kilitlenmişti.

…Göz kapaklarım çok düşük olduğu için yüzümde sürekli yorgun, üzgün, yaşlı bir ifade vardı. Aynaya baktığımda çok mutsuz olur hatta sabah yüzümü aynaya bakmadan yıkardım..

…125 kilodan 70 kiloya indiğiniz zaman, şiş bir balonun bir anda sönmesi gibi bir hâl alıyorsunuz. Buruş buruş olmuştum; karnım dizlerime kadar inmiş, göğüslerim, bacak içlerim, ya­naklarım sönmüştü. Evet zayıflamıştım ama soyunup da aynaya baktığımda çok kötü bir görüntü ile karşı karşıya kalıyordum. “Bıçağı alıp aca­ba kendimi kessem mi?” diye düşünüyordum.

…Göğüsleriniz büyük olduğu için sırt ağrısından uyuyamadığınız oldu mu? Gömlek giydiğinizde sürekli düğmenizin açılıp açılmadığını kontrol etmek ya da denize girerken göğüslerinizi saklamak zorunda kaldınız mı hiç? Ben bunların hepsini ve daha fazlasını yaşadım.

Bu kitapta estetik ameliyatlar hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve estetik yaptıranların paylaştıkları hikâyeleri bulacaksınız.

 

Yazar: Op. Dr. Fatih Dağdelen

Kitap Adı: Ben de Güzel Olmak İstiyorum

Türü: Sağlık

ISBN: 978-9944-106-61-0

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ben De Güzel Olmak İstiyorum” için yorum yapan ilk kişi siz olun