Bense Aşk Diyorum Adıma

120.00 

Serap Erdoğdu Sobnosky, Bense Aşk Diyorum Adıma kitabıyla herkesi aşkın çağrısına uymaya davet ediyor. Yazar dizeleriyle tüm hayal kırıklıklarına, incinmelere karşın sevgiyi savunmaktan, onu aramaktan vazgeçmiyor.

Stok kodu: 978-6059-624-47-3-1 Kategoriler: , , Etiketler: ,
Açıklama

“Bir ben var benden öteye şimdi çok iyi anlıyorum. Kendini bırakıp öteki bene gidiyorum. Kendime verdiğim zarara ve hasara bakıyorum. Ne acımasızca üzmüşüm ben bu Serap’ı, ben bu beni, her şeyi üzerime yük almışım. Kendimi sevilmeyen, bilinmeyen, anlaşılmayan bir köle gibi görmüşüm hep. Daha çok yapmadığım, yapmam gereken şeyleri görmüşüm. Oysa sevilmek gerekmiyor, sevgi olmak mümkün.”

Serap Erdoğdu Sobnosky, Bense Aşk Diyorum Adıma kitabıyla herkesi aşkın çağrısına uymaya davet ediyor. Yazar dizeleriyle tüm hayal kırıklıklarına, incinmelere karşın sevgiyi savunmaktan, onu aramaktan vazgeçmiyor. En nihayetindeyse okurlarının sevmenin, sevilmenin değil sevgi olmanın yüce olduğunu kavramasına olanak tanıyor.

Her kapının anahtarı sevgi, her başlangıcın umudu sevgi, her ruhun ışığı sevgi…

“Ben savaşmayı mı

Sevmiştim

Yoksa

Her kaybın arkasındaki

Yeniden başlama heyecanını mı

Taşları tanıyordum

Hızlı ve heyecanlıydı başlangıçlar

Umutluydu kocaman açık bir olasılıklar zinciriydi…”

Serap Erdoğdu Sobnosky

1964 yılında Tokat’da doğdu. 1987’de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Türkiye’de ve Almanya’da dahiliye ve kardiyoloji ihtisasını yaptıktan sonra bir aşka kapılıp, her şeyi bırakarak hiç aklında yokken Amerika’ya doğru yolculuğa çıktı. Uzmanlık alanında çok zor sınavlardan geçerek Türkiye ve Almanya’nın dışında bir üçüncü kıta olan Amerika’da da dahiliyeci ve kardiyolog oldu.

Annesi ve hasta kardeşini bırakıp çıktığı bu yoldaki aşk yarım kaldı ama meleğim diye adlandırdığı Asil isminde bir oğlu dünyaya geldi.

Asil büyüdü, o da büyüdü… Şimdi Asil yirmi yaşında ve üniversiteli.

Serap Los Angeles’da hekimliğe başarılı bir şekilde devam ediyor. Ayrıca Girişimci kardiyolog olarak Dignity Health St. Mary Hastanesinde Kadın ve Kalp Hastalıkları Bölüm Başkanlığı yapıyor.

Aynı zamanda ilahi aşka yolculuk içinde, kocaman bir evrenin küçücük bir damlası olarak muhteşem gücünün farkındalığını yaşıyor.

Yazar: Serap Erdoğdu Sobnosky
Kitap Adı: Bense Aşk Diyorum Adıma
Türü: Anlatı / Şiir
ISBN: 978-6059-624-47-3

Marka

Marka

Serap Erdoğdu Sobnosky

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bense Aşk Diyorum Adıma” için yorum yapan ilk kişi siz olun