Değişim Formülü

140.00 

Yeşim Gürdere Erman imzalı Değişim Formülü her şeyin değişimle bir akış halinde olduğunun farkında olanlar için bir başucu kitabı.

Stok kodu: 978-605-9624-59-6 Kategoriler: , Etiketler: , , ,
Yeşim Gürdere Erman
Açıklama

• İsteklerimi sürekli erteliyorum. • İşimde daha mutlu olmak istiyorum.
• Zaman bulamıyorum. • İstediğim halde hayır diyemiyorum.
• Topluluk önünde heyecanlanıyorum. • Öfkemi kontrol edemiyorum.
• Hep aynı insanları hayatıma çekiyorum. • Nereden başlayacağımı bilmiyorum…
Ve çok daha fazlası…
Aralarında size de tanıdık gelen var mı?
Değişim her şey ile ilgili olabilir.
Burada önemli olan asıl değiştirmemiz gerekenin kendimiz olduğunu fark edebilmektir.

Tıpkı Osho’nun da dediği gibi:
“Sen Değişirsen, Dünya Değişir.”

Yeşim Gürdere Erman imzalı Değişim Formülü her şeyin değişimle bir akış halinde olduğunun farkında olanlar için bir başucu kitabı. Çoğu insanın içinde yatan değişim arzusuna karşılık düşebilecek denli özel bir eser…

Değişim yolculuğuna birçok açıdan yaklaşılan satırları takip ederek değişimin kapısını aralamanız mümkün.

Yeter ki vazgeçmeyin!
Yeter ki kendinize inanın!
Yazarın samimi sesi size de ilham olacak!
Dünyada her şeyin formülü vardır; elbette değişimin de!..

Katkıda Bulunanlar

Yayın Yönetmeni: Derya Ayyıldız

Kapak Tasarımı: Aya Ajans

 

Özellikler

Cilt Bilgisi: Amerikan cilt

Kağıt Bilgisi: Özel kitap kağıdı 60 gr

Basım Tarihi: Nisan 2023

Basım Bilgisi: 1. Basım

Sayfa Sayısı: 112

Kitap Boyutları: 13,5 x 21 cm

Kitap Ağırlığı: 200 gr

ISBN No: 978-605-9624-59-6

Barkod No: 978-605-9624-59-6

                        

Etiket Fiyatı: 80.00 TL

Marka

Marka

Yeşim Gürdere Erman

Yeşim Gürdere Erman 1980 yılında Bursa’da doğmuş, çocukluğunda Türkiye’nin birçok farklı ilinde yaşama fırsatı bularak, farklı bölgelerdeki okullarda okumuştur. Lise eğitimini, Belçika’da SHAPE Amerikan Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2001 yılında mezun olmuştur. Üniversite yıllarındayken ilgisini oldukça çeken pazarlama alanında ilerlemek üzere Yeditepe Üniversitesi’nde Yönetim ve Pazarlama alanlarında çift ana dal yaparak, yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. İş hayatına henüz üniversite eğitimi devam ederken, telekom sektöründe başlamış; bu sektörde, pazarlama ve satış alanlarında uzmanlaşmıştır. 18 yıllık profesyonel çalışma hayatında, sırasıyla Turkcell, Avea, Pontis/Vodafone, D-Smart, Netaş ve Vodafone şirketlerinde çalışarak, farklı kademelerde yöneticilik ve danışmanlık yapmıştır. Kariyer yolculuğu sırasında, yurtdışında uluslararası konferanslara, uzmanlaştığı alanlarda konuşmacı ve sunucu olarak katılmış ve çalıştığı şirketlerde de mevcut işine ek olarak iç eğitimler vermiştir. Mesleği ve kişisel gelişimi üzerine çok sayıda eğitim alan Yeşim Gürdere Erman, 2018 yılı itibariyle profesyonel yolculuğuna, kendi işini yaparak; eğitmen, danışman ve koç olarak devam etme kararı almıştır. ICF (Uluslararası Koçluk Fedarasyonu) akredite koçluk eğitimlerini Adler International Learning, Aimco Coaching ve Aeris Coaching koçluk programlarında tamamlayarak; yönetici, kariyer ve takım koçluğunda uzmanlaşmıştır. PCC ve ACPC ünvanlı profesyonel koçtur. Sürekli öğrenme ve paylaşma tutkusu ile bireylere ve takımlara potansiyelerini keşfetmelerinde ve performanslarını artırarak, değişim sağlamalarında yardımcı olabilmeyi hedefleyen Yeşim Gürdere Erman’ın eğitim ve danışmanlık uzmanlık alanları ağırlıklı olarak koçluk ve liderlik yetkinlikleri üzerinedir. Sürekli gelişen sektörlerde, büyük kurumlarla çalışmaya devam etmektedir. Hayatında katkı olmak ve fark yaratmaya önem veren Yeşim Gürdere Erman, çalışmalarına, farkındalık ve ihtiyaca yönelik iletişimi teşvik edici yaklaşımını aktarmaktadır. Özellikle, yeni eğitimler almayı, yazı yazmayı, yürüyüş yapmayı, dans etmeyi ve seyahat etmeyi çok sevmektedir. Evlidir ve bir oğlu vardır.
Yeşim Gürdere Erman
Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Değişim Formülü” için yorum yapan ilk kişi siz olun