Dengede Ve Mutlu Kalın

180.00 

Profesör Doktor Vahide Savcı’nın kaleme aldığı Dengede ve Mutlu Kalın kitabıyla, wellbeing kavramına hazırlanacak, kavramı öğrenecek ve wellbeingi bir yaşam biçimine dönüştüreceksiniz.

Prof Dr Vahide Savcı
Açıklama

“Benim İçin Wellbeing:
Sabah güne derin bir nefes ve yüzünde gülücükle başlayabilmektir.
Yüzünü yıkarken yumuşacık okşayan suya teşekkür etmektir.
Evin içinde gezinirken dudaklarında bir melodi olmasıdır.
Bahçede öten kuşun sesini daha iyi duyabilmek için gözlerini kapatmaktır.
Gün içinde durup nefes aldığın için şükretmektir.
Kalbinin atış seslerini dinleyip mutlu olmaktır.
Benim için ‘wellbeing’ evreni kucaklamaktır!..”

Ya sizin için?
Çağın yükselen trendi wellbeing ne bir kişisel gelişim numarası ne de insanları kandırmaya yönelik bir kavram. Kelime anlamıyla ‘esenlik’ demek olan wellbeing kendinizi bütünsel olarak iyi hissetmenizi sağlayacak bir yaşam şekli.
Profesör Doktor Vahide Savcı’nın kaleme aldığı Dengede ve Mutlu Kalın kitabıyla, wellbeing kavramına hazırlanacak, kavramı öğrenecek ve wellbeingi bir yaşam biçimine dönüştüreceksiniz.

Dengede ve Mutlu Kalın wellbeing yolculuğunuzun başucu rehberi haline gelecek.
Unutmayın, bütünüyle iyi hissetmeden tam anlamıyla mutlu olmanız olası değil.
Ve kabul edin. Mutlu olma gücüne sahip olan siz bunu sonuna kadar hak ediyorsunuz.

Her yönüyle daha dengeli bir yaşam, daha sağlıklı ve mutlu bir insan olmayı hayal ediyor musunuz? Daha da önemlisi bunu gerçekleştirmeye niyet ediyor musunuz?
O halde doğru yerdesiniz…

 

Katkıda Bulunanlar

Yayın Yönetmeni: Derya Ayyıldız

Kapak Tasarımı: Aya Ajans

 

Özellikler

Cilt Bilgisi: Amerikan cilt

Kağıt Bilgisi: Özel kitap kağıdı 70 gr

Basım Tarihi: Nisan 2023

Basım Bilgisi: 1. Basım

Sayfa Sayısı: 192

Kitap Boyutları: 13,5 x 21 cm

Kitap Ağırlığı: 200 gr

ISBN No: 978-605-9624-58-9

Barkod No: 978-605-9624-58-9

                        

Etiket Fiyatı: 110.00 TL

Marka

Marka

Prof. Dr. Vahide Savcı

Prof. Dr. Vahide Savcı 1985 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni derece ile bitirmiş ve 1991 yılında aynı üniversitede Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı’nda eğitimini tamamlayarak uzmanlık derecesi almıştır. 1992-1994 yılları arasında Massacchusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT), Beyin ve Bilişsel Bilimler Departmanı’nda, Prof. Dr. Richard Wurtman’ın yönettiği Nöroendokrin Düzenleme Laboratuvarı’nda doktora sonrası araştırmacı olarak çalışmıştır. Farmakoloji yaşamı boyunca temel araştırma ve ilgi alanı parasempatik sistemin, diğer adıyla, kolinerjik sistemin farmakolojisi olmuştur. Dolayısıyla wellbeing felsefesinin merkezinde yer alan vagus sinirini içeren temel otonom sistemlerle ilgili olarak çalışmış ve bu alanlarda çok sayıda uluslararası yayın, bildiri ve ödüllerin sahibi olmuştur. 1996 yılında Doçent, 2002 yılında Profesörlük unvanını almıştır. 2021 yılında emekli olana kadar Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı’nda birçok akademik ve idari görevler üstlenmiştir. 2004-2008 yıllarında Anabilim Dalı Başkanlığı yapmış olan Prof. Dr. Vahide Savcı, 2007-2013 yılları arasında TÜBİTAK Sağlık Bilimleri Araştırma Grubu’nda Komite Üyesi, 2009-2011 yılları arasında Tıp Fakültesi Eğitimden Sorumlu Dekan Yardımcısı ve 2008-2012 yılları arasında Üniversite Bilimsel Araştırma Komisyonu’nda Tıp Fakültesi Temsilcisi olarak görev almıştır. 2020-2022 yılları arasında Gedik Üniversitesi ve Yükselen Çağ Wellbeing Akademi’nin programladığı Wellbeing Uzmanlığı Temel ve İleri Seviye Eğitimleri, Wellaging ve Egzersiz Beslenmesi Koçluğu Eğitimleri ve Biyointegratif Nefes Terapisi Temel ve İleri Seviye Eğitimlerini tamamlayarak mezun olmuştur. Aynı tarihlerde Chopra Center Meditasyon Eğitimi Sertifikasını da almıştır.
Prof Dr Vahide Savcı
Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Dengede Ve Mutlu Kalın” için yorum yapan ilk kişi siz olun