Fitness

30.00 

Bu kitabı okuyan herkese sesleniyorum: Hayatı Seçin! Umarım bu kitabı okurken, bedenimizin hayatla ilişkisinin nasıl da sade olduğunu fark edersiniz. Tanrı bize bu makineyi özenle korumamız ve beslememiz için vermiştir. Bu kitap size bu makineyi yeniden inşa etme konusunda yardımcı olacaktır. Size, üzerine muhteşem bir hayat ve sağlıklı bir beden inşa etmeniz için sağlam bir temel sunacaktır.

Stok kodu: 978-9944-106-86-3 Kategoriler: ,
Açıklama

Bu kitabı okuyan herkese sesleniyorum: HAYATI SEÇİN!

Umarım bu kitabı okurken, bedenimizin hayatla ilişkisinin nasıl da sade olduğunu fark edersiniz. Tanrı bize bu makineyi özenle korumamız ve beslememiz için vermiştir. Bu kitap size bu makineyi yeniden inşa etme konusunda yardımcı olacaktır. Size, üzerine muhteşem bir hayat ve sağlıklı bir beden inşa etmeniz için sağlam bir temel sunacaktır. Umarım Tanrı yanınızda olur ve size, yeni biri olmaya karar vermeniz için gerekli bilgeliği ve cesareti verir.

I say to you all who read this book: CHOOSE LIFE.

I hope that through this book you can know and understand how simple the body is in relation to life itself. God has given us this vehicle to care for and to nourish. This book will help and assist you in rebuilding the vehicle, giving you a more solid foundation so that you can began to build a wonderful life and healthy body. Thank you for all your support and May the grace of God be upon you and give you the wisdom and the courage to decide to make that change toward a new and better you.

 

Hayatını değiştir… Sağlığını değiştir…
Change your life… Change your health.

 

Yazar: Tony Hill

Kitap Adı: Fitness – Vücut Geliştirmek Ağır Kaldırmak Değildir

Türü: Sağlık – Spor

Sayfa: 96

ISBN: 978-9944-106-86-3

Marka

Marka

Tony Hill

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Fitness” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…