Hepimiz Bir’iz

120.00 

Kişisel aydınlanma yolunda derin bir süreci aktaran Tanrı ile Sohbet serisinin ışığını yansıtmak adına herkesin anlayabileceği bir öz sunan Hepimiz Bir’iz kitabı seriyi bilen ya da seriyle henüz tanışmamış tüm okurlar için büyüleyici bir yarının anahtarı olarak dikkat çekiyor.

Açıklama

“HEPİMİZ BİR’İZ.
BİZİMKİ DAHA İYİ BİR YOL DEĞİL,
TÜMÜYLE BAŞKA BİR YOLDUR.”

“Dokuz kitaplık Tanrı ile Sohbet çalışmasının mucizesi, her insanın, yeryüzünden yaşamını neşeli, anlamlı ve kendisi için tatmin edici bir tecrübeye dönüştürebilmesi için ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri içermesinden kaynaklanıyor. Bu çalışmanın en dikkat çekici tarafı ise tüm bu bilgileri kelimelere dökerken yanlış anlaşılmalara ya da yanlış yorumlanmaya mahal vermeyişidir.

Hepimiz Bir’iz ise bu dokuz kitaptan oluşan 3000 sayfalık Tanrı ile Sohbet serisini, 25 ana mesajı içererek 3000 kelimede toparlıyor. Bu açıklamayı, doğrudan doğruya dokuz kitaplık, Tanrısallık ve İnsanlık arasındaki nefes kesen alışveriş metninden alınan Listelerin Listesi takip eder. Ulaşılan sonuç ise anlaşılması çok kolay ve fakat bizim bildiğimiz şekliyle hayatı daha iyisi için sonsuza dek değiştirebilecek, basit ama çok derin bir iletişimdir.”

Kişisel aydınlanma yolunda derin bir süreci aktaran Tanrı ile Sohbet serisinin ışığını yansıtmak adına herkesin anlayabileceği bir öz sunan Hepimiz Bir’iz kitabı seriyi bilen ya da seriyle henüz tanışmamış tüm okurlar için büyüleyici bir yarının anahtarı olarak dikkat çekiyor…

Bir’in bir parçası olduğunuzu hatırlamaya hazır mısınız?

 

Eser Adı: Hepimiz Bir’iz

Yazar Adı: Neale Donald Walsch

Yayınevi : Aya Kitap

Türü: Kişisel Gelişim

 

Katkıda Bulunanlar

Yayın Yönetmeni: Derya Ayyıldız

Çevirmen: Ozzie Tatonyan

Kitap Editörü: Deniz Şener

Sayfa Tasarımı: Atiye Yaprak

 

Özellikler

Cilt Bilgisi: Amerikan cilt

Kağıt Bilgisi: Özel kitap kağıdı 60 gr

Basım Tarihi: Şubat 2022

Basım Bilgisi: 1. Basım

Sayfa Sayısı: 80

Kitap Boyutları: 13,5 x 21 cm

Kitap Ağırlığı: 200gr

ISBN No: 978-605-9624-55-8

Barkod No: 978-605-9624-55-8

Etiket Fiyatı: 45.00 TL

Marka

Marka

Neale Donald Walsch

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hepimiz Bir’iz” için yorum yapan ilk kişi siz olun