Bütünsel Detoks

25.00 

Detoksu bütünsel olarak yapmanızı öneren Hill ailesi, neden detoks yapmanız gerektiğini, 21 günde vücudunuzu nasıl temizleyeceğinizi, neler yemeniz gerektiğini ve bu süre içerisinde kullanmanız gereken destekleri, en önemlisi de bu dönemde yapacağınız spor hareketlerini bir rehber niteliğinde aktarıyor.

Stok kodu: 978-605-9624-19-0 Kategoriler:
Açıklama

Karen ve Tony Hill ile yeni bir maceraya atılmaya Hazır Mısınız?..

Yepyeni Bir Başlangıca… Biraz Zorlanmaya… Dizginleri Ele Almaya… Değişime… Yeni Şeyler Öğrenmeye… Enerjik Hissetmeye… İyileşmeye… Ailenize ve Etrafınıza Umut Olmaya…

Zaten bu kitabı almanız ve okumaya başlamanız YOLUN YARISI demektir!

Veeee demek ki yolun diğer yarısı olan sağlıklı yeni yaşam tarzınıza başlangıç yapmanız için 21 GÜNLÜK, “DETOKS” programına başlamaya HAZIRSINIZ…

Şu an yapmanız gereken İNANMAK ve UYGULAMAK!

Hadi başlayalım…

Kitaplarıyla, programlarıyla, çalışmalarıyla insanların hayatlarını daha kaliteli ve sağlıklı yaşamalarını sağlayan, pek çok kişi için beslenme, sağlık, spor alanlarında doğru bilinen yanlışları düzelten ve herkesin yeni bir başlangıç yapabileceğine inanan Karen ve Tony Hill’in yeni kitabı ‘Bütünsel Detoks’ sizleri; vücudunuzu temizlemeye,yeni bir yaşam tarzı oluşturmaya ve sağlığınızı kazanmaya davet ediyor.

Detoksu bütünsel olarak yapmanızı öneren Hill ailesi, neden detoks yapmanız gerektiğini, 21 günde vücudunuzu nasıl temizleyeceğinizi, neler yemeniz gerektiğini ve bu süre içerisinde kullanmanız gereken destekleri, en önemlisi de bu dönemde yapacağınız spor hareketlerini bir rehber niteliğinde aktarıyor.

Yazar: Karen & Tony Hill

Kitap Adı: Bütünsel Detoks

Türü: Sağlık-Beslenme

Sayfa: 160

ISBN: 978-605-9624-19-0

Marka

Marka

Karen Hill

Yazar-Karen-HillÜniversite eğitimi için Amerika’ya giden Karen Hill, politika eğitimi aldığı dönemde sağlıklı beslenme konusuna ilgi duymaya başladı. Ardından eş zamanlı olarak Politika’yla beraber ikinci bir dal olarak Pennsylvania Üniversitesinde beslenme ve fitness eğitimi aldı. Beslenme konusuna ilgisini uzmanlığa dönüştüren Karen Hill halen bütüncül beslenme danışmanlığı alanında çalışmalarına devam etmektedir. The Burn Fitness’ın kurucu ortağı olan Hill, fitness’ın mucize değil, disiplinli ve sabırlı bir çaba sonucunda oluşan “YAŞAM TARZI” nın harikalar yaratabileceğini ve bunda sağlıklı ve dengeli beslenmenin çok önemli bir rolü olduğunu savunuyor. Dale Carnegie Liderlik Okulu mezunu olan ve International Sports Medicine Association (ISMA) ve American Aerobic Association International (AAAI) tarafından fitness koçu sertifikası ve Sertifikalı Yaşam koçu olan Karen Hill aynı zamanda 20 yılı aşkın bir süredir bütünsel beslenme danışmanlığı ve bu alanda konuşmalar yapmaktadır. Akşam gazetesi, Hürriyet gazetesi ve pekçok dergi de röportajı yayınlanmış ve Saba Tümer dahil pek çok televizyon programına konuk olmuştur.
Yazar-Karen-Hill

Tony Hill

SYazar-Tony-Hillağlıklı Yaşam ve Fitness Koçu Tony Hill, herkesin kendi vücudunu bir tapınak gibi görüp değer vermesi gerektiğini savunuyor. 30 yılı aşkın zamadır spor ve fitness eğitmenliği yapan Hill, Amerika’da uzun yıllar orduda görev yapmış olmasının verdiği ilhamla TOUCHETM ve Extreme Fitness Boot Camps ve TK500 programlarını yaratmıştır. Amerika’da ve Türkiye’de pek çok ünlü ismin kişisel fitness ve beslenme koçluğunu yürütmektedir. Ocak 2014’de uzun zamandır beklenen Fitness DVD serisinin TK500’ün yaratıcısıdır. Aynı şekilde International Sports & Science Association (ISSA) tarafından sertifikalı fitness hocasıdır ve ISSA’nın TÜRKİYE Temsilcisidir. San Diego Charger Girls’ün de fitness hocalığını yapmıştır. Tony Hill fitness hocalığının yanında aynı zamanda motivasyonel konuşma programlarına da konuşmacı olarak katılmaktadır. Ayrıca pekçok kuruma özel wellness programları dizayn etmekte ve üst düzey yöneticiler için birebir sağlıklı yaşam ve fitness koçluğu yapmaktadır. The Burn Fitness ve The Composer Group International Entertainment Consultant şirketlerinin de kurucu ortağıdır. Bunun yanı sıra MTV Made, Fox Tv, NBC ve CNN gibi uluslararası kanallarda bilinen bir simadır.
Yazar-Tony-Hill

Hoşunuza gidebilir…